Woensdag week 7 (14-02-2018)

 

Donderdag week 7 (15-02-2018)

 

Zondag week 08 (18-02-2018)

 
 

Zondag week 09 (25-02-2018)

Grote Kerk
09:30:00
Ds. M.K. de Wilde,
 
18:30:00
Prop. C.B. Westerink (Nunspeet),
 
 
Opstandingskerk
09:30:00
Ds. J.H. van Daalen (NIjkerk),
 
16:30:00
Ds. F. van Roest (Zeist),
 
 

Zondag week 10 (04-03-2018)

Grote Kerk
09:30:00
Prop. M.G.M. Mudde (Nijkerk),
 
18:30:00
Ds. M. Messemaker,
 
 
Opstandingskerk
09:30:00
Ds. H.G. van der Ziel (Waarder),
 
16:30:00
Ds. M. Messemaker,
 
 

Donderdag week 10 (08-03-2018)

Opstandingskerk
19:45:00
Bijbellezing (alleen audio)
 
 

Zondag week 11 (11-03-2018)

Grote Kerk
09:30:00
Ds. G.A. Termaat (Werkhoven),
 
18:30:00
Ds. C. van de Worp (Wezep),
 
 
Opstandingskerk
09:30:00
Ds. M. Messemaker,
 
15:00:00
Ds. M.K. de Wilde, Aangepaste dienst
 
 

Woensdag week 11 (14-03-2018)

Grote Kerk
14:30:00
Ds. M.K. de Wilde,
 
19:30:00
Ds. L. Schaap (Nijkerk),
 
 

Zondag week 12 (18-03-2018)

Grote Kerk
09:30:00
Ds. M.K. de Wilde, Bediening Heilige Doop
 
18:30:00
Ds. M. Messemaker,
 
 
Opstandingskerk
09:30:00
Ds. A.D. Goijert (Nijkerk),
 
16:30:00
Ds. M. Messemaker,
 
 

Zondag week 13 (25-03-2018)

Grote Kerk
09:30:00
Ds. M.K. de Wilde,
 
18:30:00
Ds. M. Messemaker,
 
 
Opstandingskerk
09:30:00
Ds. A. Stijf (Ede),
 
16:30:00
Ds. M. Messemaker,
 
 

Vrijdag week 13 (30-03-2018)

Grote Kerk
19:30:00
Ds. M.K. de Wilde, Goede Vrijdag
 
 
Opstandingskerk
14:30:00
Ds. M.K. de Wilde, Goede Vrijdag
 
 

Zondag week 14 (01-04-2018)

Grote Kerk
09:30:00
Ds. M. Messemaker,
 
18:30:00
Ds. H. Russcher,
 
 
Opstandingskerk
09:30:00
Ds. M.K. de Wilde,
 
14:30:00
Paasfeest Zondagsschool
 
 

Maandag week 14 (02-04-2018)

Grote Kerk
09:30:00
Ds. H.J. Lam (Barneveld), 2e Paasdag
 
 

Zondag week 15 (08-04-2018)

Grote Kerk
09:30:00
Ds. L. Hak (IJzendoorn),
 
18:30:00
Ds. M.K. de Wilde,
 
 
Opstandingskerk
09:30:00
Ds. M. Messemaker,
 
16:30:00
Ds. M.K. de Wilde,
 
 

Zondag week 16 (15-04-2018)

Grote Kerk
09:30:00
Ds. M.K. de Wilde, Belijdenisdienst
 
18:30:00
Ds. M. Messemaker,
 
 
Opstandingskerk
09:30:00
Ds. A.J. Sonneveld (Lopik),
 
16:30:00
Ds. M. Messemaker,